Dekoracyjna posadzka wykonana z betonu

Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że wystrój mojego mieszkania nieco mi się już znudził. Postanowiłam więc coś w nim zmienić. Zaczęłam się więc zastanawiać nad tym, co zrobić, żeby moje lokum nabrało zupełnie nowego charakteru. Jego najważniejszym punktem jest salon, w którym przyjmuję również gości. Postanowiłam więc zupełnie odmienić jego aranżację na coś niebanalnego i zwracającego uwagę.

Ozdobna posadzka z betonu w salonie

posadzki betonowe dekoracyjneDo tej pory mój salon wyglądał bardzo klasycznie, chociaż miał pewne bardziej nowoczesne elementy. Niedawno jednak zakochałam się we wnętrzach w stylu industrial. Postanowiłam stworzyć taką aranżację w swoim mieszkaniu. Przede wszystkim pozbyłam się części mebli, aby wymienić je na bardziej nowoczesne. Największe zmiany jednak czekały podłogę oraz ściany. Bardzo spodobały mi się posadzki betonowe dekoracyjne. Szybko znalazłam taką, która rewelacyjnie wpasowała się w moją wizję nowego wystroju salonu. Wcześniej beton wydawał mi się bardzo surowy, jednak wiem, że w połączeniu z odpowiednimi elementami może stworzyć bardzo przytulne oraz ciekawe wnętrze. Myślę, że podłoga wykonana z betonu była świetnym pomysłem. Nie tylko wygląda naprawdę oryginalnie, ale również jest bardzo wytrzymała. Doskonale sprawdzi się więc w pomieszczeniu, w którym spędzam najwięcej czasu, a także przebywam wraz ze swoimi znajomymi. Szary kolor betonu postanowiłam przełamać jasnymi drewnianymi meblami. Do tego kilka nowoczesnych dodatków o geometrycznym kształcie. Całość wygląda zachwycająco. Tak znaczne zmiany wyszły temu pomieszczeniu zdecydowanie na dobre. Mam wrażenie, że nowa kolorystyka sprawiła, że wnętrze wydaje się optycznie powiększone. Może to zasługa betonowej posadzki, dzięki której całość nabrała głębi i stała się naprawdę niebanalna.

Uwielbiam się wyróżniać w tłumie. W końcu udało mi się stworzyć takie wnętrze w swoim mieszkaniu, które odzwierciedla mój charakter oraz styl. Mój salon stał się bardzo ciekawy oraz znacznie bardziej nowoczesny. Beton wygląda świetnie, z czego jestem najbardziej zadowolona. Moi przyjaciele byli w szoku, kiedy pewnego dnia wpadli mnie odwiedzić. Wszyscy jednak zgodnie pochwalili mój wybór pokrycia podłogi, ponieważ beton robi ono ogromne wrażenie i od razu przyciąga uwagę.