Dekoracyjna poduszka na obrączki

Organizacja wesela powinna rozpocząć się nawet na rok przed planowanym dniem ślubu, ponieważ wiąże się z ogromnym stresem i mnóstwem spraw do załatwienia. Przyszła para młoda musi przecież wybrać odpowiednią salę, wynająć sprawdzony zespół muzyczny, fotografa oraz zdecydować się na motyw przewodni imprezy. Całość powinna być spójna – łącznie ze stylizacjami i wszystkimi wybranymi dekoracjami. Nie można zapominać o zamówieniu obrączek, na które często trzeba czekać nawet od 3 do 6 miesięcy. 

Jaką poduszkę na obrączki ślubne wybrać?

ozdobna poduszka na obrączki z pudełkiemObrączki powinny zostać umieszczone w zdobionym pudełeczku lub na specjalnej poduszce, która zadba nie tylko o bezpieczeństwo tej ważnej biżuterii, ale również o estetykę, m.in. podczas wykonywanych fotografii. Ozdobna poduszka na obrączki z pudełkiem powinna oczywiście nawiązywać do reszty dekoracji i stylu, w którym organizowane jest wesele. Najpopularniejsze to styl boho, rustykalny, nowoczesny z minimalizmem oraz glamour. Jeśli nie do końca wiadomo, na jaki styl stawiamy, to najlepiej postawić na klasykę w kwestii opakowania na obrączki. W wielu sytuacjach zamawiane obrączki posiadają już tradycyjne jubilerskie opakowanie, jednak nie jest ono zbyt oryginalne i mówić szczerze po prostu pospolite. Przecież każda para młoda chce, aby jej dzień ślubu był wyjątkowy pod każdym względem. Właśnie poprzez dobór tych wszystkich niewielkich elementów ślubnych można stworzyć przepiękny i niezapomniany klimat. Obrączki są symbolem bezgranicznej miłości dwojga dorosłych ludzi, dlatego powinny być umieszczone w nieszablonowym pudełku, wyróżniającym się i rzucającym w oczy wszystkim weselnym gościom. Fotograf z pewnością będzie robił wiele magicznych zdjęć z wykorzystaniem samych obrączek, jak i specjalnej poduszki (takie fotografie są umieszczane w reportażach ślubnych). W urzędzie lub kościele obrączki również są wyjmowane i widoczne dla wszystkich.

Warto postawić tutaj na klasykę i miękkie poduszki na obrączki w kolorze czystej bieli. Podkreślą ważność ślubu i staną się piękną pamiątką tego ważnego wydarzenia. Z czasem oczywiście mogą służyć do bezpiecznego przechowywania noszonych obrączek, które zwykle są zdejmowane z palca podczas snu czy przebywania w domowym zaciszu. Poduszka sprawdzi się doskonale i zadba o trwałość biżuterii.