Ciekawe gadżety reklamowe

Już od wielu lat pracuję w dziale marketingu pewnej bardzo dużej i znanej na całym świecie firmy. jestem dumna, że pracuję właśnie w tej firmie, firma cieszy się bowiem powszechnym szacunkiem, a jej produkty są powszechnie odbierane jako produkty bardzo wysokiej jakości. Poza tym nasza firma ma wspaniała reputację na  która pracowała latami i o którą teraz bardzo wszyscy dbamy. Każdy pracownik posiada bowiem akcje firmy i jej zyskowność jest dla niego bardzo ważna.

Zapachy samochodowe jako chwyt marketingowy

reklamowe zapachy samochodoweOstatnio miałam przed sobą bardzo trudne zadanie. Musiałam wymyślić jakiś ciekawy, innowacyjny gadżet, który wyróżniłby naszą firmę wśród konkurencji, a jednocześnie byłby doskonałą reklamą dla naszej najnowszej linii kosmetyków do samochodów. Długo nad tym myślałam, szukałam inspiracji w prasie branżowej, aż wreszcie udało mi się wpaść na naprawdę świetny pomysł, z którego jestem bardzo zadowolona. Pomyślałam sobie bowiem, ze doskonałym pomysłem będzie, jeśli będziemy wręczać konsumentom reklamowe zapachy samochodowe. Takie zapachy mogą być doskonałą zachętą do skorzystania z naszych kosmetyków, dzięki pięknie pachnącym zapachom klienci będą myśleć o naszej firmie bardzo pozytywnie, a nasze piękne zapachy zapewne skłonią ich do zakupu wypuszczanych przez nas właśnie kosmetyków samochodowych. Być może wyobrażą sobie oni, że dzięki zastosowaniu tych kosmetyków w ich samochodach będzie pachnieć tak samo pięknie, jak pachną nasze reklamowe zapachy (i będzie to całkowitą prawdą). Poza tym takie zapachy to bardzo innowacyjny gadżet reklamowy. w naszym mieście udało mi się znaleźć tylko jedną firmę, która ma takie zapachy w swojej ofercie. Od razu zamówiłam sporą partię takich zapachów. Oczywiście są to zapachy jak najwyższej jakości, bardzo pięknie pachnące i wprawiające ludzi w dobry nastrój.

Każda firma pragnie znaleźć jak najbardziej innowacyjne gadżety reklamowe, aby wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm produkujących podobne produkty. Doskonałym sposobem, aby się wyróżnić  jest zamówienie reklamówek w postaci zapachów samochodowych, jest to  bardzo innowacyjny gadżet, który na pewno spotka się z ciepłym przyjęciem odbiorców i pomoże nam zwiększyć sprzedaż naszych wspaniałych produktów. Warto w taki gadżet zainwestować.