Aranżacja salonu z aneksem była piękna

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Jestem bardzo szczęśliwa bo udało mi się znaleźć bardzo fajnego stolarza. Poleciła mi go moja znajoma z pracy, która korzystała z jego usług. Ona dostała namiary na stolarza od swojego projektanta wnętrz. Jej kuchnia bardzo mi się podobała. Wszystko było przemyślane i do siebie pasowało. Zależało mi na solidnym fachowcu więc oprócz stolarza skorzystałam także z pomocy z architekta wnętrz. Salon a w moim  mieszkaniu  jest połączony z aneksem kuchennym. Podobało mi się to rozwiązanie bo lubię gotować i zapraszać do siebie gości.

Spodobała mi się wizualizacja salonu z kuchnią

dobre wizualizacje salonu z aneksem kuchennymNie chciałam znikać w kuchni, z której nie widziałabym moich gości. Jednak kuchnia połączona z salonem to też wyzwanie żeby wszystko do siebie pasowało. Przestrzeń musi być spójna więc poprosiłam o pomoc architekta, poleconego przez koleżankę. Architekt porozmawiał ze mną dowiedział się jaki styl mi się podoba i co chciałabym mieć w swoim salonie z aneksem. Poprosiłam go o przygotowanie projektu, który zobaczyłabym przez wykonaniem. Widziałam kilka jego projektów i wszystkie prace mi się podobały. Dobre wizualizacje salonu z aneksem kuchennym są świetnym rozwiązaniem. Projekt, który został dla mnie przygotowany bardzo mi się spodobał. Projekt zawierał wszystkie rozwiązania, na których mi zależało. Mój architekt świetnie się spisał i postanowiłam skorzystać z przygotowanego dla mnie projektu. Stolarz wykonał dla mnie szafki na zamówienie zgodnie z przygotowaną aranżacją. Meble były solidne i pięknie prezentowały się w moim mieszkaniu. Dobre wizualizacje salonu z aneksem kuchennym są często wybierane przez klientów, którym zależy na solidnych rozwiązaniach w mieszkaniach.

Nowoczesne salony z aneksem kuchennym są coraz częściej spotykane w nowych blokach i apartamentach. Można także na etapie budowy poprosić o otworzenie kuchni na salon co jest częstą prośbą ze strony klientów. Deweloperzy, którzy sprzedają nowe mieszkania i apartamenty często oferują klientom projekty jak można się urządzić. Wówczas klienci mogą się zainspirować  i wykorzystać dane rozwiązania u siebie w mieszkaniach. Ja jestem bardzo zadowolona z mojego projektanta, z którym współpracowałam. Jego projekt był idealnie do mnie dopasowany a koszt przygotowania go nie był wysoki.