Akrobacje na medal

W swojej obecnej firmie zajmuje stanowisko office managera. Bardzo lubię swoją pracę, bo daje mi mnóstwo możliwości i jest to przede wszystkim praca z ludźmi, a o to mi w głównej mierze chodziło, jak szukałam sobie pracy. Mam mnóstwo obowiązków i zadań do wykonania, ale żadne z zadań nie stanowi dla mnie większego problemu. Lubię, kiedy stawiane są przede mną takie wyzwania ?

W takim razie może akrobatyka?

pokaz akrobatykiNajnowsze wyzwanie i zadanie, jakie stało na mojej drodze, to wielka impreza, jaką firma teraz organizuje. Ma być to trochę połączenie takiej imprezy integracyjnej dla pracowników, ale też będą obecni ważni kontrahenci, którzy z nami współpracują. To miała być wielka impreza z rozmachem, więc chciałam zorganizować ją najlepiej, jak tylko potrafię, zwłaszcza, że miałam dosyć spory budżet do wykorzystania. Nic mnie więc nie ograniczało tak bardzo. Znalazłam super miejsce – duża powierzchnia, więc każdy będzie mógł się czuć swobodnie. Firma cateringowa, którą wybrałam, była nam już znana i nigdy się na nich nie zawiedliśmy. Zorganizowałam świetny zespół. Grali bardzo fajną muzykę, przy której goście będą mogli się dobrze bawić. Musiałam znaleźć jeszcze jakąś atrakcje. Koleżanka podsunęła mi świetny pomysł, a mianowicie pokaz akrobatyki. Od razu mi się to spodobało. Jest to atrakcja, która wywołuje prawdziwy zachwyt wśród ludzi. Od razu zadzwoniłam do jednej z grup akrobatycznych w mieście i zarezerwowałam termin. Przyszła do mnie na spotkanie pani, która zajmuje się tą grupą, aby omówić wszelkie szczegóły i porozmawiać o tym, co mogą przedstawić. Dowiedziałam się, że mogą zaproponować prawdziwe cyrkowe pokazy, mają wiele nagród, najlepszych trenerów i pełno ciekawych choreografii, którą mogą zaprezentować. Byłam bardzo ciekawa, jak to wszystko wyjdzie i nie mogłam się doczekać efektu. 

Kiedy nadszedł wyczekany dzień imprezy, to przyznam szczerze, że najbardziej czekałam właśnie na ten pokaz. Byłam tak zaciekawiona, że po prostu nie mogłam się doczekać. A akrobaci spisali się na medal. Byłam pod wrażeniem ich zdolności akrobatycznych, gibkości ich ciał, tego, jak są wysportowani i jak szybko i łatwo osiągają balans ciała. Pełny szacunek do ich ciężkiej pracy. Pokaz okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i na pewno nie raz się jeszcze spotkamy.